Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
@G-XtremE cum procedam in cazul in care unul dintre opnonenti are probleme cu consola? cu renegade am vorbit si vom amana meciul pe weekendul viitor, dar cu echipa lui muthu raoul ce facem? normal trebuia sa fie specificat in regulament, daca puteti adaugati o nou regula. vad ca in ultimul meci au jucat 3vs2 si din cauza asta vor iesi multe discutii. de ce? simplu: d.p.d.v moral si al fair-playului ar trebui sa jucam 2vs2, insa echipa "imouthes, caine_rau, justamodel" vor iesi in avantaj, iarasi nu e corect. eu zic sa vorbesti cu renegade si cand ajungeti la o hotarare veti posta pe threadul oficial si toate echipe se vor conforma chiar daca asta ar insemna rejucarea unor meciuri. imi pare rau ca te stresez mai mult, stiu cum e
Ramane la latitudinea echipei care nu e in inferioritate ce face. Nu e vina lor ca s-a defectat consola unui jucator advers sau ca acesta nu se poate prezenta. Pe de alta parte sunt total de acord ca este o problema morala si daca ar avea bun simt, echipa avantajata ar stabili la acord comun o metoda de a echilibra balanta. Eu nu am sa adaug o regula in aceasta privinta din motivele specificate mai sus dar daca renegade ma va aborda si imi va aduce niste argumente serioase am sa revin asupra problemei.

Ca si exemplu: echipa formata din henak televizor si walkman. Dupa cum probabil stiti walky are o problema medicala si nu a putut continua campionatul. Restul echipei s-a mobilizat, s-au adaptat si au mai luat un jucator in componenta.

---------- Post added 28-02-2010 at 06:21 PM ----------

Quote Originally Posted by Vami View Post
G-xtreme man eu nu pot fi prezent astazi la ora 8 fix pentru disputarea meciului, voi intarzia cateva minute deci mai bine o lasam pe la ora 8:30 - 9.

Sper ca ma intelegeti
Bun dar la 9 va rog sa va prezentati

---------- Post added 28-02-2010 at 07:15 PM ----------

meciul psycho-07, GeoGcX, jack VS MisterJuice, Vami, George-ST se va disputa luni 29.02.2010(lol) de la ora 20 din motivul ca vami nu poate juca azi la ora 20 iar jackraiden nu poate juca mai tarziu de ora 20. Pentru ca sa fie complete echipele jocul se amana pe maine la ora 20. George-ST vezi ca nu ai enabled private messages si ai lista de prieteni full. MisterJuice ai si mesaj pe psn. Vami ai pm