Quote Originally Posted by CLEVA View Post
ps3 slim vs. ps3 fat ...inclin balanta catre ps3 fat 60 gb e varianta care a costat sony mai mult decat a scos ,costurile de productie fiind de 805.85 $ per unitate - pret vanzare 599$ , aspectul consolei e unul luxury ,insertiile de crom il face mult mai elegant decat celelalte versiuni (40,80) hardware-ul competitiv cu versiunile posterioare etc.
consumul nu e o problema ...daca vrei maybach inseamna ca ai bani de benzina .
so...this is my score on my ps3 scale slim = 20 / fat 60 gb piano black = 80
this is why you should buy ps3 60 bg piano black

---------- Post added 06-03-2010 at 06:14 PM ----------

apropo cineva zicea ca daca vrei design mai bun iti iei slim gresit ...celor de la sony le-a murit designerul la versiunea slim ...repet cand vine vorba de versiunea fat ma refer strict la versiunea de 60 gb k fiind mult mai buna decat celelalte predecesoare

---------- Post added 06-03-2010 at 06:19 PM ----------

Nu crezi ca facand afirmatia ca "celor de la sony le-a murit designerul la versiunea slim" poti jigni pe posesorii acestui tip de PS3 ? eu nu cred ca slimul este asa de oribil din punct de vedere al designului si credema am avut si fat si acum am trecut la slim, editori mari au zis ca slimul arata la fel de bine ca cealalta versiune a consolei, dar ma rog fiecare are dreptul la o parere. Sa iti dau ceva care tear putea ajuta http://www.consolegames.ro/forum/f59...do/#post296131