Quote Originally Posted by MonkY View Post

4. Se crede prea inteligent. Cand si-a ales consola, a stat si a studiat filozofia din spatele consolei, a developerilor, a motoraselor din spatele industriei, a analizat toate costurile, a prevazut viitorul jocurilor exclusive si a tras linie: This is the one !

Guess that's me . Am taiat unele parti care nu mi se potrivesc . Categoria asta nu cred ca trebuia denumita asa...in fine.
Ma regasesc in descrierea aia insa nu in totalitate..de ex. acum regret un pic (mai mult) ce-am ales. Am impresia uneori ca Sony a facut consola asta mai mult ca un multimedia device decat o consola in sine. Cand am cumparat-o eram cu gandul la un singur joc sa fiu sincer...the mother of all racing games..GT5. Probabil ca ati mai vazut dif posturi ale mele la unele stiri in care imi exprim profunda frustrare fata de nesimtirea de care da dovada sony vis-a-vis de GT5. Povestea acestui joc o pot continua la nesfarsit incepand de la imaginile de la E3 2005 cand a fost anuntat ca se lucreaza la el ( da..asa este, 5 ani) pana astazi cand ne aflam in aceeasi stare ca si in anii precedenti...lansarea jocului nu e mai aproape decat era anul trecut sau acum 2 ani ptr ca nu se da nici o veste cum ca ar aparea deceniul asta.
Un amic care si-a luat xbox intre timp joaca forza linistit ptr ca MSoft stie cand sa-si anunte jocurile si cand sa le lanseze....

Revenind la descrierea aceea...cred ca am facut alegerea care am facut-o in mare parte pe youtube dand search cu xbox360 si observand ca este sinonima cu RROD..si cred ca acest lucru m-a speriat. De asemenea si datorita lipsei de informare...eu fiind primul din "gashca" care isi lua consola.