Pai am gasit destule bundle-uri ps3 slim, iar ps3 Phat ( varianta de 80gb) l-am gasit in trei variante : consola simpla , bundle cu fifa 2009 si bundle cu Killzone 2 (Bundle-ul cu Killzone 2 costa mai putin ca ps3 slim ). Versiunea slim am gasit-o simpla sau bundle cu Fifa 10 , NFS Shift si Tekken 6. Daca ma tine 2-3 ani blocu optic la ps3 phat cred ca e foarte ok, intrucat nu o iau sa ma joc o viata intreaga... oricum o sa fie zile in care o sa ma joc 5-6 ore si o sa fie zile cand nici n-am s-o deschid ( asa e si cu psp-ul doar ca nu ma joc 5-6 ore ) . In privinta sunetului, nu dispun de asemenea echipament si nam nici LCD Sony... deci sa-nteleg ca sunt destul de asemanatoare ( slim si phat) , diferenta fiind marimea , butoanele si desingn-ul, lucru pe care nu le prea iei in considerare cand iei o consola... pana la urma , calitatea conteaza. Multumesc de ajutor ! Daca mai sunt diferente importante intre ps3 slim si ps3 phat va rog sa le scrieti aici ( nu prea ma intereseaza HDD-ul, ca oricum la calculator am 100 GB si nu prea am ce sa fac cu ei , neavand un calculator ,,potent"). Momentan merg spre phat... asa imi zice buzunarul