Daca te enerveaza tara asta, pleaca si lasa-ne pe noi in pace.... Tu vorbesti de 'ce popor', ma faci sa rad.... Ai citit si tu toate commenturile de la cel video si ai ajuns imediat la concluzia ca 'Ce popor'.... Lasa-i pe aia in pace, chiar pe blogul lui in aceasta intrare (scuze, dar repet, m-a atras mai mult acest mesaj cand l-am citit pe blogul lui), spune ca nu toti o sa reusim sa ne ridicam... Unele persoane care au scris agramatical acolo sau numai stie eu ce comentarii, sunt deja o cauza pierduta....

Spui ca tu nu zici ca esti destept, nici eu nu ma consider, dar in opinia mea acesta este si mesajul, nu trebuie sa ne consideram mai presus ca ceilalti cand defapt noi nu suntem, sa ne dam mari cu nu stiu ce masina 'Mi-a cumparat tati sa atrag toate pitipoacele...' , trebuie sa ne ridicam, sa invatam lucruri noi, daca reusim , sa facem o facultate in strainatate , si sa ne intoarcem aici, sa punem ideile care le-am invatat acolo in aplicare si sa putem sa ridicam tara asta la nivelul la care merita.....

Am devit slabi si de asta de conduc altii, dar inca mai exista speranta... Acuma vorbind de ziare si de prostia populatiei, crezi ca mie imi place sa vad cum toti mosii si idiotii citesc Cancan sau nu mai stiu eu ce c@@@@ de ziar in care nu exita nici un articol care sa te informeze corect, dar si util.....