...Bateriile automate au insa un dezavantaj major se activeaza la zgomot
@radurek bateria mea automata nu sa activat la zgomotul gros al basiloor am bagat-o chiar in orificiul de evacuare al aerului de la bass nimic am tipat la ea sa vad poate se activeaza nimic e de neclintit acum bateria manuala cu buton are un mare dezavantaj descoperit de mine asta seara eram la prietenul meu pe canapea si din intamplare uitasem de scumpa uitasem ca e langa piciorul meu drept din intamplare ami venise sa mi schimb pozitia si pretioasa a intrat in contact cu piciorul meu drept butonul sa activat eu nu am simtit nimic decat pana era prea tarziu sa-mi dau seama ce se intamplase cu toate astea preioasa mea sa infierbantat zdravan rau de tot neavand intrerupere la 6 secunde ca la kr 808,din fericire pentru mine pretioasa mea a scapat cu bine trageti voi concluziile cheers @digital smoker mersii pentru lichid mi-a venit miroase oribil intradevar voi incepe sa-l pufai sa vad ce gust are bafta la toti si o zii senina fara analoage in viata voastra

---------- Post added 17-03-2010 at 01:23 PM ----------

Apropo de 510 XL: consuma mai mult curent decat al' micu'?@nov alex
da consuma mai mult curent dar si cantitatea de abur e mai mare tubul mai lung cu cativa mm adunand mai mult abur la iesire imbatabila