Quote Originally Posted by MonkY View Post
Luigi, nu numai ca mi-am pierdut un prieten azi... dar pe langa atata munca, e si o nebunie maxima in a ma tine de cuvant. Nu ai observat ca am pus poza cu 2 minute mai tarziu si deja trebuia sa ma simt vinovat... Asta este, unora nu le este suficient indiferent cat de mult te agiti...

In alta ordine de idei, revin in numele juriului cu o scuza. Se pare ca a fost introdusa in lista si review-ul lui DeathWings... Cum nu suntem genul care oferim premii si rectificam si le luam inapoi... am decis ca DeathWings sa ramana cu premiul, si sa se re-voteze cum trebuie. Iar castigatorul a iesit Honord. Prin urmare, inca un extra castigator. Sper ca e ok asa. Astept si de la ei jocul ales.

P.S. As vrea sincer sa am cate un premiu pentru toti participantii... chiar daca imi place ideea de "It's not about the prize... it's all about the competition !".

P.P.S. Acum spuneti-mi sincer, in lumea consolelor din Romania, mai exista cineva care sa ofere atat de multe premii, aproape lunar ? Au fost perioade in care aproape am ajuns la niste sume fantastice (pentru noi, ca o echipa non-profit) in premii pt. consolisti. Mai mult de atat, momentan nu putem face. Si cu aceasta ocazie doresc sa le multumesc si celor de la Gameshop, celor care se ocupa de PlayStation Romania, lui RobertDinu, Webpredator, barbavali.... si echipei CG de milioane ! Thx !
Mi-l si imaginam pe DeathWings:



Noroc ca aici exista 2 castigatori