Quote Originally Posted by Khan View Post
Sa-ti zica chelnerul ca faci misto de el si sa vrea sa te dea afara?
N-are de ce sa te dea afara. In cazul asta ar trebui sa-l dea si pe bucatar afara, pentru ca si ciorba lui face aburi
Quote Originally Posted by Khan View Post
Sa se uite snobii de la nefumatori la tine cu o fata gen "ce taran e asta"?
De-aia nu mai pot eu de snobi. Sunt plamanii mei, nu ai lor.
Quote Originally Posted by Khan View Post
Ce ma face insa sa fiu sceptic asupra unei astfel de decizii (sa trec sau nu pe "e") e orificiul prin care vine fumul. Cateodata fumez o tigara tocmai pentru ca fumul sa vina din toate partile (dupa vorba clasica - sa "usuci" o tigara).
Well, eu zic ca vine suficient fum si-asa. Dar daca vrei, cred ca poti sa-ti faci mai multe orificii. Dar ma tem ca o sa "bei" nicotina aia, nu alta
Quote Originally Posted by Khan View Post
Greutatea ca greutatea, dar pana la urma aparatu tre sa inlocuiasca senzatia de fumat... ceea ce in cazul asta poate fi foarte diferita
Pai, senzatia e cat se poate de asemanatoare. Trebuie si un pic de "vointa", ca altfel nah, o sa te gandesti intotdeauna ca vei trage dintr-un "pix"

After all, este versiunea 2.x a tigarii electronice. Pot sa bag mana in foc ca vom avea un 3.x destul de curand. Ceva de genul "mai mica, cu baterie mai puternica si mai mult fum". Care eventual sa-ti spuna cand s-a terminat cartusul si sa fie mai usoara. Un fel de 2.x overclockata

P.S. Ce funny arata scrumierele curate la mine in casa. I barely seen that

P.P.S. Si iarasi funny este faptul ca nu mai uit atent nu care cumva sa-mi zboare chistoacele inapoi pe geamul masinii