Quote Originally Posted by nops66 View Post
sunt mai multe:

1. Roaba galopantă: �n timp ce i-o tragi capră (ştii cum e capră, sper, doar nu eşti idiot, nu?), o apuci de coapse sănătos. Exact �n acelaşi timp i-o �nfigi �n *** p�nă la rădăcină şi �i ridici picioarele �n aer. Confuzată şi luată prin surprindere, va �ncepe să pedaleze din m�ini, ca să �şi scoată mătăr�nga din bostan, răcnind c�t o ţin plăm�nii. Tu o ţii �n continuare sănătos de craci, să nu �i pună �n păm�nt şi o menţii ad�nc �nfiptă, alerg�nd după ea. E lejer, nu scapă că tu dai din picioare şi ea din m�ini.

De ce e excitantă: Habar n-am. Da' e hazlie.
Unde se poate practică: Şi �n casă, da' cel mai bine pe un loc �ntins, să aibă unde să pedaleze. Pajişte, sală de sport, ce vrea muşchii tăi.
C�te calorii se ard: Oho. Căcălau. Mai ales ea. Se ard 100 numa de la c�t o să i se bulbuce ochii.


2. Lumea-n flăcări: Asta e una din preferatele mele. C�nd aproape să termini, iei o lum�nare de l�ngă pat (doar te arzi cu lum�nări, nu ? Fii romantic, nu ţăran) şi �i dai foc la păr. No să vezi ce contracţii, ce zbătăciuni c�t �şi dă cu palmele-n cap. Şi după ce termini, poţi să fii erou grandios, iei bidonul de bere de l�ngă pat (doar bei bere �n timp ce te arzi nu?) şi o stingi, apoi tragi un g�t straşnic şi �i zici: "Ce accident era să facem pisi!"

De ce e excitantă: Implică foc şi alcool. Ce dracu' vrei mai mult?
Unde se practică: Preferabil la ea acasă.
C�te calorii se ard: Mai puţine dec�t fire capilare şi aşternuturi.


3. Cu m�inile-n curate: Asta poate fi practicată de ambele sexe. Se bazează pe elementul surprizei. �i dai partenerului/partenerei degetul arătător şi inelar la lins excitant, puţin aşa, să le plimbe prin gură, şi după ce le-a băloşit bine, ţii m�na �n formă de pistol (cum te jucai somata c�nd erai mic) şi �i �nfigi ţeava "pistolului" �n ***, făc�nd o faţă de Sergiu Nicolaescu, c�t te pricepi de bine, şi zic�nd "Un fleac. Te-am ciuruit". Nu le scoţi dec�t dacă auzi "Nu trage dom' Semaca, sunt eu, Lăscărică!"

De ce e excitantă: Combină elementul surprizei cu referinţe culturale obscure!
Unde se practică: �n anus.
C�te calorii se ard: Depinde c�t familiar e partenerul cu Comisarul Moldovan.


4. Olandezul Zburător: Asta e simplă şi de efect. �n timpul sexului, fix c�nd i-e lumea mai dragă partenerului, urli "Acum vine OLANDEZUL ZBURĂTOOOR!". Şi nu faci nimic. Continui ce făceai inainte. Şi observi privirea de nedumerire a partenerului. �nt�i e puţin terifiat/a "ce dracu' vrea să facă nebunu/a asta?". Se va opri puţin din ritm, foarte circumspect şi, după 5 minute de dubii, va trece la următoarea �ntrebare : " Ce dracu' a vrut să zică nebunu/a asta?". Efectul e garantat şi partenerul va fi suspicios şi paranoic pe tot parcursul actului sexual. E bun de aplicat la bărbaţii care termină rapid. Nu prea o să se mai concentreze să termine rapid c�nd o să �şi ocupe tot creierul să �şi dea seama dacă nu cumva Olandezul Zburător este o anagramă pentru Comisarul Moldovan.

De ce e excitantă: Trucuri psihologice! Mie mi se face ştoaca c�t piciorul unui copil de 4 ani de la ele!
Unde se practică: Nu �n Olanda.
C�te calorii se ard: Calorii nu. Neuroni da.


5. Călăritul din Mordor: Fingărezi femeiea sănătos, da cu patos aa, să sară zeamă, şi te opreşti brusc, cu o faţă mirată, zic�nd: "Băă, să moară Sauron! Mi-a rămas verigheta �năuntru. Mă omoară nevastă-mea! My precioussss" . No aici d�nsa nici n-o să ştie de ce să bulbuce ochii: Că eşti �nsurat? Că faci voce de Gollum foarte bine? Că o bucată de metale i-a rămas ipotetic �nţepenită �n uter? Habar n-o să ştie.

De ce e excitant: Simţi un ***** şocat cum se str�nge �n jurul degetelor tale ca o capcană de şobolani.
Unde se practică: Middle finger earth.
C�te calorii se ard: Doar the one calorie.


6: Minigolful semizeilor: Nu e poziţie. Mai mult este etapa sexuală supremă. E faza la care ajungi c�nd eşti complet plictisit de sexul comun şi vrei să faci ceva aproape imposibil. Mai exact, să-i introduci un testicul �n posteriorul cuiva. Cum vrei tu, cu ce lubrifiere te duce capul, nu contează. E aproape imposibil. E at�t de aproape imposibil �nc�t trebuie să fii un Dalai Lama al sexului să reuşeşti să-i �ndeşi un coi �n curul cuiva. O să �ntrebaţi: De ce ar vrea cineva să facă asta? De ce ar vrea cineva să urce pe Everest? EXACT.

De ce e excitant: Că e năucitor de greu. Fructul interzis.
Unde se practică: L�ngă o trusă de prim ajutor.
C�te calorii se ard: La băgat sau la scos?


7: Wrath of the Bitch King: Ai nevoie de: o cutie de margarină, o periuţă de dinţi cu vibraţie, un nunceag (sau cum s-o scrie pe rom�nă) şi ultimu' Expanăn de la WoW. No , le arunci pe toate �n afară de joc ****rii dezbrăcate şi zici "Descurcă-te făh, că io tre să ajung la nivelu' 80". Nah. Gumesc. E poziţie ipotetică. Jucătorii de Warcraft nu au prietene.

De ce e excitant: OMG poţi să ai personaj Death Knight.
Unde se practică: Northrend.
C�te calorii se ard: Multe, ca la orice ce dă dependenţă


8: Străjerul cu trei picioare: Vi s-a �nt�mplat vreodată să ajungeţi prima dată la o tipă acasă şi ea să nu vrea să secs? Doar să adormi �n braţe cu ea, lingurind că nu vă cunoaştei destul de bine? Ei bine, da, toţi am trecut prin asta. Un tip fraier se va g�ndi: "nu-i nimic. data viitoare. acum mă mulumesc cu o erecţie mol�ie şi cu atingerea accidentală a unui s�n din laterală". Nu. Nu se face aşa. Un mascul serios ateaptă ca tipa să adoarmă şi �i face o l**ă �n ureche. Da. Ai auzit bine. Ea adoarme, tu te ridici �n picioare l�ngă pat şi �i slobozeşti o servită spre timpan. Să explice ea la orelist a doua zi cum i-a ajuns săm�nţa �ntre ciocănel şi nicovală.

De ce e excitant: Că e labă răzbunătoare.
Unde se practică: �n tăcutul �ntuneric.
C�te calorii se ard: Ce zici ? N-aud!