Quote Originally Posted by MonkY View Post
andrei1: la ce-ti trebuie USB-ul ? Nu-ti ajung 64GB ? Avand in vedere la cat de mici sunt aplicatiile, jocurile... sunt arhisuficienti.

YouTube - Gameloft iPad games: check our 8 launch titles!

---------- Post added 02-04-2010 at 10:33 PM ----------

Si un trailer din Real Racing: YouTube - Firemint's Real Racing HD for iPad

---------- Post added 02-04-2010 at 10:34 PM ----------

Aveti si un prim video review de la PCMag: YouTube - PCMag: Apple iPad video review
Cum sa joci shooter pe o bucata din plastic pe care abea o tii Te plictisesti pana il omori pe unu


Quote Originally Posted by MonkY View Post
De HP nu mai stiu ce sa zic in ultima vreme... Imi fug clientii cand aud de ei in materie de laptop-uri. Am avut la service-uri cu HP-uri in ultima perioada de nu mai pot recomanda nimanui. Nu mai zic ca si la ce erau foarte buni (imprimante) au inceput sa o dea rau de tot in bara. Am avut 3 ani la rand capat de serie... fiecare din ele a murit dupa un an si un pic. Costurile reparatiei in toate cele 3 cazuri fiind estimate la peste 50% din pretul imprimantei. La telefoane si handheld device-uri iarasi nu stralucesc... Eu zic sa ramana pe aria de servere, ca acolo stau mai bine

P.S. A nu se intelege ca nu e posibil ca noul lor HP Slate sa fie super... Pur si simplu au nevoie de 10 ori mai multe atu-uri fata de Apple ca sa ma mai convinga
Eu am imprimanta de peste 6 ani si merge perfect lol N-are si nu a avut niciodata vreo problema