Mo, chiar mai mult, el a fumat si tigari normale... ce sa spun, desi sunt fumator inrait, am incercat sa fumez doar e-tigare. Dar uite, ca azi ai vazut, m-am trezit ca am testat un nou atomizator si a dat rateuri... si-a trebuit sa-mi cumpar un pachet de tigari. Sa-mi fie invatare de minte (si sa am rezerve la mine - de-abia astept sa vina port-tigaret-ul dedicat pentru asa ceva). Acum insa, nu stiu de ce s-a intamplat nebunia. Am un feeling ca nu sunt compatibile cartusele... pentru ca acel atomizator l-am folosit de-acasa pana la intalnire. E de luat in calcul acest lucru. Anyway, il las pana dimineata sa vedem daca-si revine.

P.S. Cum ti se pare Dj Mo ? Nu-i asa ca e al naibii de interesanta ? Ai acelasi feeling, doar ca te gandesti ca scapi de gudroane, dioxid de carbon si alte minunatii rezultate ale arderii. E mai dificil la inceput (am observat ca prima oara mai curge un pic de lichid din acela, dar dupa cateva fumuri isi face atomizatorul treaba). Inteleg ca nimic nu e perfect, dar mie unul pana acum tigarea asta electronica mi-a satisfacut nevoile. Sa speram ca versiunea Mini va produce ceva mai mult fum, va tine mai mult (ca baterie) si cartusele vor fi mai mari. That's all i need for now. Cat despre arome, cred ca voi ramane pe tabacco taste. Nu am schimbat tigarile ca sa fumez ciocolata, vanilie, sau mai stiu eu ce...