Quote Originally Posted by erik95 View Post
Dap, insa e doar o estimare "fiscala"... cam ce spera ei sa apara in 2012. Oricum e totusi ceva, decat nimicul pe care-l aveam inainte.
The titles set to launch during its fiscal 2012 (which runs April 1, 2011, through March 31, 2012). The games aren't set in stone just yet, as the slide specified that the release lineup was subject to change.
Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
Foarte frumos. Felicitari. Pentru mine Darksiders este cel mai bun din cele 3 jocuri si abia astept sa apara partea 2-a.
Mercic. Pe mine m-a frapat atitudinea multora legata de Darksiders. Fie l-au ignorat, pe principiul "Bleah, acum daca a aparut GoW 3 nu mai e loc de altceva"... de parca GoW3 ar tine forever si il poti juca tot restul anului, fara alternative. Fie nu i-au dat atentie, si aici e vina cred si a publisherului. Desi noi am pus trailere si toate cele, nu se compara nimic cu masina infernala de reclama a celor de la EA si Sony. E aproape ca in cazul lui Prototype, pe care nu l-am jucat datorita unei astfel de popularitati "scazute". Dupa ce am pus mana pe el insa, m-am indragostit instant. So, in my list... Prototype si Darksiders sunt unele din cele mai bune noi IP-uri. Ma bucur ca astfel de titluri inca apar, si nu am ajuns sa ne cramponam in partea a 15-a a aceluiasi joc/personaj...