Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
Asta vroiam sa spun, nu exista oversiune speciala pentru ipad.
Din ce imi dau seama toate programele de iphone ruleaza, dar arata ca naiba pe ecranul mare.
Eu zic sa incerci totusi ultimul Opera Mini, chiar daca nu e versiune pt. iPad. Din cate vazusem in ultimul changelog scria ceva de genul "iPad optimisations". Acum, cine stie... poate pe US e o versiune mai noua...

Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
Am gasit un browser pentru iPad mai bun decat Safari : Atomic Lite Free.
Considerabil mai rapid si cu mai multe facilitati, singura alternativa HD deocamdata.
Toate browserele de pe iPad sunt "Safari", adica WebKit... difera doar functiile extra (sau lipsa)
Quote Originally Posted by Pisboy View Post
Ma seaca ca nu a aparut inca microsoft office pentru Ipad,il am cumparat pe cel de iphone dar nu arata bine asa mic pe Ipad. Poate ii fac si astia un update la programel si il fac optimizat pentru Ipad.
Thx God ca nu a aparut (si sper sa nici n-o faca, pentru ca vor strica frumusete de preturi pe Store). Keynote, Pages si Numbers kicks Office ass. Cel putin pt. un device touch, nu exista nimic mai bun. In plus, daca te uiti cat costa un Office si cat costa cele 3... te bufneste rasul (primul cu 2 zero-uri si un numar de cel putin 2 in fata, celelalte de-abia impreuna ajung pe la 30 USD).