Quote Originally Posted by Mika View Post
Se poate compara cu o "narghilea portabila"?
Sincer, nu am fumat narghilea niciodata, insa principiile cred ca seamana. Ca dimensiuni insa, portabilitate, usurinta in folosire nu exista termeni de comparatie: e-tigara castiga detasat.
Quote Originally Posted by Donely View Post
pipa ma tenteza si pe mine....
La aia sa nu uiti sa nu tragi in piept... e de pufait doar... ca scoate la "fum" de zici ca nu-i adevarat
Quote Originally Posted by Pisboy View Post
pentru mine ar fi mai nasol ca ar trebui sa comand cartuse de la bucuresti,si din punct finananciar nu stiu daca ar mai renta.
Poti sa-ti comanzi si de-afara, nu doar din Bucuresti. Anyway, presupun ca nu vei comanda in fiecare saptamana. Comanzi odata cartuse pentru un an de zile, si asta e tot. Also, iti iei niste lichid sa ai de "backup" si nu vei ramane niciodata fara.

In plus, cred ca ne scapa ceva din vedere. Eu am zis ca ies cam la 1/3, 1/2 din pretul tigarilor. Cred ca si daca as fi iesit de 2 x mai scump decat cu tigarile, si tot era un castig. Nu uitati ca renuntati la gudroane, monoxid de carbon, ii salvati pe ceilalti de fumat pasiv, nu mai miroase totul a tigari, nu mai va tusiti plamanii afara, puteti fuma oriunde, etc...

Chiar ma uitam la explozia pe care o au aceste jucarii in UK in ultima perioada... si am inteles de ce. In pub-uri si baruri deja este interzis fumatul, insa nu te poate opri nimeni cu o tigara electronica. For every problem, there is a sollution