Quote Originally Posted by Mafioso View Post
pai poate era un mic glitch si l-au rezolvat rapid, crezi ca ei nu au vazut acea greseala? Microsoft e o firma serioasa si nu cred ca ar lansa project natal cu multe buguri, macar ei au scos pe piata ceva revolutionar la care nimeni nu s-a gandit, nu ca sony care au furat de la wii si au facut si ei un motion controller

Un mic glitch? ..avataru' ala te duce cu gandul la exorcism mai de graba. Furt e in romania..in alte parti mai civilizate se considera model de inspiratie sau mai bine.. imbunatatirea tehnologiei. Eu doar am arata un filmulet sa ne amuzam p-aici. Cat despre seriozitatea in domeniul hardware la microsoft... e un subiect la care am cazut toti de acord in urma cu mult timp..nu are rost sa mai rascolim trecutul daca intelegi ce vreau sa zic . MS l-a prezentat la E3 2009 si s-a facut un pic de ras cu aceste imagini care rivalizeaza doar cu "giant enemy crab" .

Atunci cand te joci su "space-age" tehnology ea tinde sa te coste mult si sa se strice des. Controllerele clasice nu vor fi inlocuite niciodata de nimic [punct]