@Kino

Te rog sa nu ma intelegi gresit, nu am mentionat asta ca sa arat cu degetul pe nimeni dar cand iei un produs te astepti la un anume nivel de profesionalism si te astepti mai ales la calitate. Acum e adevarat ca poate nu le consideram chiar atat de rele daca nu aveam un termen de comparatie, din fericire am avut aceasta sansa.Precizez ca am comandat kitul Joye 510
Atomizoarele: - o vaga dara de fum, transparent si ... departe de ceea ce poate de fapt un atomizor normal, TH aproape inexistent
Baterii: tineau 1 ora ??? hmmm, partea buna este ca si dupa 2 luni inca mai functioneaza, in mainile unui fumator mai de duminica asa
Anyway, repet este doar experienta mea, nu prea imi place sa dau bani aiurea, desi constat ca fac asta frecvent (uneori am senzatia ca am gauri in palme).

@traznet1984
Revenind la lichid, nu era prima sticla de genul asta pe care o deschid, si hai sa admitem, prin absurd ca sunt eu incapabila sa desurubez o amarata de sticla, dar inca 2 persoane? Depaseste limita unei pure coincidente. Si de jur imprejurul gatului de la sticla cu pricina era un cerc de lichid/zeama uscat deja, greu de identificat, de culoare maronie.
Corectati-ma daca gresesc, dar in umila mea opinie, asta nu este maniera la care se livreaza un produs, cu pretentia ca este intact, asa cum a fost el original importat. Nimanui nu ii convine sa cumpere ceva online si cand ii parvine sa constate ca de fapt nu e tocmai nou.
Da, prima sticla cumparata de acolo si de fapt singura sticla de ecopure achizitionata vreodata. Sincer, dupa chestia asta, nu m-am simtit in stare sa mai experimentez si altceva.
Cu riscul de a ma repeta, asta a fost strict experienta MEA. Ca a fost accident sau ca e un fapt obisnuit pentru acel site nu stiu si chiar nu mai conteaza.
Voi de pe unde va luati lichidele de care sunteti multumiti ? No more bad feedback I wanna hear about the goodies