Single post: Tigara electronica

  1. #80 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Deci, cum merge? Ati mai bagat si tigari normale, sau ati reusit sa fumati numai din tigareta asta electronica?
    Eu n-am mai pus gura pe tigare normala... probabil ca nu o voi mai face niciodata. Sau, eventual asa... "de fun". Pentru cei care spuneau ca acestea sunt tigari ca sa te lasi de fumat... well, eu cred ca fumez chiar un pic mai mult. Insa am avantajul ca-mi pot doza foarte usor cu low nicotine, sau zero... si s-a rezolvat

    Anyway, intre timp a venit si modelul Mini (sau DSE901) negru. Si dupa cum ma cunoasteti, i love black ! La prima vedere, i'm in love. E super stilata pe negru... si desi este un pic mai lunga, avand acel "port-tigaret" e mai usor de "tinut in gura".

    Un alt avantaj este acela ca are atomizatorul mai mare (prin urmare si produce mai mult fum). Cartusul nu pot sa va spun momentan daca tine mai mult, insa este muuult mai accesibil (refill guys like me will love this). Practic cartusul este mult mai mic, avand access instant la cartusul ce contine lichidul.

    Oricum, primul lucru pe care-l va observa cineva care deja a folosit versiunea Super, va fi cat de usor se trage din acest model. As putea spune chiar prea usor. Nu stiu daca e din cauza ca m-am obisnuit cu versiunea Super, insa Mini-ul mi se pare prea easy. Oricum, dupa ceva mai mult timp de folosire voi putea spune daca este mai ok sau nu.

    Voi reveni cu un review complet dupa cateva zile de folosinta... cu bune si rele. Pana atunci, enjoy the pictures !

    P.S. Toate produsele le-am achizitionat de la E-Cigs.co.uk, Online Store . Simon, persoana care se ocupa de site, e un tip de nota 10, asa ca nu ezitati sa-l intrebati ceva referitor la produsele sale. Produse care btw, sunt toate din China... singurul lucru facut in UK fiind Lichidul acela (din care am comandat si eu, dar pe care inca nu am apucat sa-l savurez).
    Attached Images Attached Images img_1242.jpg img_1244.jpg img_1246.jpg img_1247.jpg img_1248.jpg img_1249.jpg img_1251.jpg img_1253.jpg img_1254.jpg img_1255.jpg img_1256.jpg img_1258.jpg