Dupa un stagiu complet (~1 an si 2 luni) de abureala am reusit sa renunt definitiv si la nicotina si la abureala ceea ce va doresc si voua...

Istoria in cateva cuvinte: primele cautari, primul contact cu CG, primele eT, frustrari/nemultumiri, pipa, trabuc, alte si alte modele, lichide din toate colturile tarii si de la toti furnizorii, import propriu... iunie-iulie 2009 am ajuns la ~3-5ml /zi si pufaiala continuua de dimineata pana seara, inceput sa raresc pufaiala si sa pufai doar in ritmul fumatului (~o data pe ora), din august-septembrie am inceput sa scad continutul de nicotina, fabricarea primelor Nicostik-uri si importul de piese electronice si din decembrie 2009 am aburit exclusiv fara nicotina iar de o saptamana nu mai aburesc deloc si nici nu mai am necesitatea ocuparii timpului cu pufaiala. A mai ramas doar nostalgia
O sa revin cu pareri si sfaturi.

P.S. Chestia cu "EU nu vreau sa ma las ci doar sa inlocuiesc tigara... si Imi place pufaiala" nu tine.
Este modul personal de a ne gasi scuze la lipsa de vointa. Uitati-va in oglinda si spuneti-va cum va simtiti cand vi se termina bateriile, cand stati toata ziua cu incarcatoarele in priza, cand vi se "infunda" atomizorul si grija permanenta la sticluta si stocul de lichid Unde este frumusetea si relaxarea?