Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
Hai sa fim seriosi. Eventual sa faca si un sistem sa se stearga singura, special pentru imputiti nu? Vai, vine nepotul de 7 ani si imi darama consola, ai naibii, nu au gandit un sistem de protectie al discului. Pai ai naibii sa fie si astia de la Panasonic, ca nu mi-au facut un sistem cu plasa la panel. Daca vine fi-mea si arunca cu ceva in televizor?
Poti sa raspunzi in stilul tau acid caracteristic sau poti sa stai o secunda sa te gandesti ca se poate intampla. Tu cand ai musafiri stai langa consola non stop si o pazesti de astfel de intamplari ? Nu ai patit niciodata sa vina cineva la tine in mijlocul unei curse in Forza 3 de exemplu ? Ai inchis consola imediat ?

Daca da, atunci te rog iarta-ma. Sunt eu un prost ca indraznesc sa imi exprim ideile aici. Idei care aparent nu sunt la acelasi macaz cu ale tale. Si, evident, acesta fiind cazul, ale mele sunt total gresite.

Referitor la sistemul de a se sterge singura de praf, nici nu am sa ma chinui sa-ti raspund intrucat nu ai avut interesul de a-mi citi post-ul de mai sus, si implicit nu ai avut capacitatea sa intelegi scopul acestuia.

Iti multumesc oricum ca ti-ai luat din timpul tau si ai contribuit cu ceva constructiv la acest thread.