Quote Originally Posted by naz View Post
Man, ceea ce nu intelegi tu este faptul ca eu nu am vorbit din perspectiva cercetasului care urla: protejati natura, ci din perspectiva unui gamer.
Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
Ma bucur ca ai specificat ca totul este prezentat din perspectiva gamerului roman.
Deci nu am inteles, nu?
Quote Originally Posted by MonkY View Post
Sanjuro: sunt curios, pe forumurile AUTO cum faci, daca de gameri te iei ca nu protejeaza natura. Acolo cred ca ai interdictie, nu alta

Reciclam, incercam sa traim cat mai green, cat mai bio... dar vorba aceea, nu parasim incinta
Nu sunt membru pe forumuri auto, pentru ca nu ma pasioneaza subiectul si nu am nici masina.
Ce ma deranjeaza pe mine e ca in acest moment avem o alternativa reala la toata mizeria asta, dar ne tot agatam de formatul asta invechit si poluant, cand totul s-ar putea rezolva atat de simplu si utilizand si metode eco de producere a energiei electrice.
Se ofera ca avantaj numarul 1 situatia colectionarului. Nu-i nimic, se face la comanda pentru el si o varianta de acest gen pe care sa si-o puna in vitrina, dar plateste mii de euro, din care 90% sa reprezinte o taxa eco.

Ma rog, thread-ul s-a dorit a fi o provocare, iar eu am raspuns. Disparitia jocurilor retail ar insemna o viata mai curata, o greutate ridicata de pe "umerii" planetei. Daca voi cautati sa combateti si aceasta idee, n-am ce sa mai zic.