Quote Originally Posted by Mika View Post
Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva asta? Unii oameni mai joaca si pt..joc, nu sa calculeze cati pixelii sunt pe ecran.
Nu sta nime sa numere pixelii, WTF exagerezi? Unii insa prefera o grafica mai buna pentru a se bucura de joc si a intra in lumea lui. Eu pur si simplu nu pot aprecia feeling-ul si gameplay-ul daca jaginess-urile sunt mai pronuntate decat detaliile plansei si texturarea arata ca in jocuri de acum 5-6 ani. Ai inteles ideea? Si da, intereseaza pe foarta multa lume grafica, stai linistit, chiar daca pe tine nu. Ai fi surprins pe cati ii intereseaza grafica. Altii se multumesc cu ce le ofera grafica actuala, altii nu. Ca cei din ultima categorie au si console dar joaca 90% pe PC e alta treaba. Si ei sunt consolisti care au migrat inapoi nemultumiti de limitarile consolelor actuale. Si, au dreptul la o opinie.

Si nu pricep, de ce ma ataci tu cu repply-uri acide referitoare la faptul ca eu nu sunt multumit de grafica? Au fost inaintea mea posturi care spuneau ca sunt f multumiti de grafica. M-ai vazut pe mine sa le pun Quote si sa le dau repply sa ii contrez cum faci tu cu posturile mele?

Nu ai acelasi punct de vedere ca mine, treci mai departe, nu mai imi da Quote si repply atac la persoana. Si iti si bati joc. Ma citezi cu prostiile inventate de tine:

Originally Posted by tphase
Bla bla bla PC-ul rullz ca are poligoane si AA si AF si grafica de 'nspe mii de ori mai mare decat ratatele de console.

Am scris eu asa ceva?