Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
Eu cand am facut urarea m-am referit la marea majoritatea a oamenilor de pe acest forum, mai putin Monky si Dj Mo !
Succes baieti in continuare cu site-ul ! Deja, CG incepe sa semene cu computergames !
Succesuri si tie... te asteptam dupa ce te mai maturizezi. Poate pana atunci o sa intelegi ca am plecat de dincolo tocmai pentru a scapa de astfel de situatii penibile si puerile. Eu zic sa fugi repede pe forumul unde esti founder si sa te refulezi acolo. Aici respectul si bunul simt sunt obligatorii !
Quote Originally Posted by naz View Post
Hai sa nu comparam friptura (ConsoleGames) cu aperitivul (ComputerGames).
Bizara comparatia... fripturi, aperitive... Eu credeam ca suntem totusi printre amici, gameri, consolisti, prieteni... si nu facem astfel de concursuri "gastronomice". Acum mi s-a facut si foame...
Quote Originally Posted by naz View Post
Fiecare "conduce" aceasta comunitate dupa cum crede ca este mai bine.
Tocmai asta e duda, ca aici nu "conduce" nimeni nimic. Fiecare e liber sa posteze ce doreste, atata timp cat respecta Regulamentul. Acelasi regulament e valabil si pentru moderatori sau admini, deci nu trebuie sa se simta cineva mai prejos...

Anyway, devine off-topic, asa ca intrebarea de baza (si on-topic) este: cand vreti sa facem urmatoarea intalnire ? Ma gandeam ca n-ar strica peste o luna (4 Septembrie). Doar sa-mi spuneti, daca vreti sa facem tot asa, tot la La Historia, cu bufet suedez... sau, ceva mai "lejer" (desi ati vazut preturile, iesim mult mai bine cu bufet si e mai multa mancare decat daca luam cate ceva fiecare) ?

Oricum data viitoare concursurile vor fi mult mai bine organizate... la urma urmei din greseli invatam si noi, nu ?