Quote Originally Posted by paulone View Post
Daca-i dat-o cu Canada, USA, etc.....ce sa mai zic? Tu raporteaza-te la ce traiesti aici nu la alte planete, pt.ca aia sunt dupa mine pe alta planeta
Daca m-as raporta la ce avem noi aici, atunci nu as mai avea nici macar Xbox 360, nici tv FullHD, nici iPad... nimic. Te las pe tine sa traiesti pe planeta ta... mie imi place sa cred ca am evoluat, si ca pot sa-mi achizitionez orice din UE/US in maxim 2-3 zile.
Quote Originally Posted by RaverX View Post
Asa e. Mie-mi plac fanteziile tale, alea in care tu chiar crezi ca pe aia de la Sony ii intereseaza de tarile bananiere (cum e si Romania). Poate nu stiai ca nici nu au reprezentanta in Romania, nu asigura suport sau garantie aici, nu au service, nu au NIMIC. Consola PS3 NU EXISTA in Romania, din punctul lor de vedere.
La Sony lucrurile stau chiar bine in relatia cu Romania. A fost lansat PS3-ul oficial, avem acces fara probleme... din pacate, sefii pe regiunea asta sunt... (tineti-va bine), bulgarii ! Si normal ca n-or sa se agite ei sa faca ceva extra pt. Romania. Eu ma mir ca au si trimis 2-3 items pt. promovare. In schimb Microsoft... cand vine vorba de Romania, cred ca se gandeste la planeta pe care traieste paulone... si renunta repede