Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #6782 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    e penibil deja, se posteaza in threadul acesta in prostie cu lucruri care nu au legatura cu gamingul si pentru ce, pentru niste thanks-uri in plus. e incredibil. si partea cea mai "amuzanta" ca se primes thanks-uri pentru asa ceva. data viitoare cand imi iau o cutie de prezevantive o sa ma asigur sa postez aici prima data sau salam, vorba lui MonkY.
    +1

    Dar tentantia e mare, recunosc ca am vrut in urma cu ceva timp sa postez ca-mi luasem 2 cabluri HDMI (pt XBOX 360 si pt PS3) si 1 cablu de retea. Am facut pozele si am vrut sa postez, dar mi-am dat seama ce penibil e sa pun 2 poze cu niste cabluri. Insa cand vad acum ca unii posteaza casti sau screenshot-uri .... no comment.

    Si ca sa nu fiu offtopic - un joc care mi-a placut mult, stiu ca am jucat demo-ul pe o placa de 1 MB mai no-name si nu mergea Sin decat in windowed, aveam si un procesor slab, asa ca jucam in 320x240 in fereastra (si in software, pixelat). Apoi mi-am luat Voodoo2 si jucam in 800x600 accelerat 3D....Ce diferenta... Ce vremuri..
    Attached Images Attached Images picture-009.jpg picture-010.jpg picture-011.jpg