Single post: Shank

  1. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    N-are legătură cu platforma. Așa e jocul...n-am �nt�mpinat bug-uri sau glitch-uri (poate unele minore de damage dar alea-s caca maca).

    E ca la jocurile alea...�n care setezi LOW și e prea LOW, setezi HIGH și e prea HIGH, setezi MEDIUM și e LOW orizontașă și HIGH pe verticală.

    Poate că doar eu simt nevoia de un jump mai rapid...dar nu știu ce să zic. Dau acolo combo rapid...X,Y,X,X,X,RT+B,X,X (etc.) și c�nd dau A el stă...și apoi sare. No...e enervant.

    ...și iară e enervant c�nd vine c�te-o brută din aia mare - tu �l vezi că face charge! și știi ce urmează...și știi că trebuie să sari peste el și apeși A și iei damage că timpul de răspuns nu e suficient de rapid. Păi și mori de nervi. Mai ales c�nd sunt vreo 5 pe tine + 2 brute. Păi dacă n-ai grenade ești mort...

    Trebuie să apeși �nainte de a face charge! - aia e singura șansă. Am observat o chestie...dar nu-s sigur de asta (verific mai t�rziu). �n primul nivel...n-am observat problema asta (mai ales la boss). Parcă e...graduală. Cu c�t avansezi �n joc cu at�ta crește timpul de răspuns la jump button

    --

    Oricum tocmai m-am distrat pe cinste lol - eram puțin iritat că tot mă deconectează de pe XBL aiurea și-am zis să fac o mică pauză. Și cum mă plictiseam amd eschis lista de achievements (să văd despre ce-i vorba) lol - și c�nd mă uit mai atent (la al 2-lea deblocat) lol

    The Wrong Guy
    Defeat El Raton
    ...cum El Raton frate?! lol - no așa ceva...lol lol lol (�n viața mea nu mă așteptam la un asemenea description) lol

    EL RATON!

    Tocmai am trecut cu vederea LAG-ul din săritură (mă obișnuiesc eu....). El Raton șterge orice greșală din joc.
    Attached Images Attached Images racoon.jpg