Quote Originally Posted by erik95 View Post
Nu cred ca l-a TGS vor anunta Uncharted 3. Poate vor anunta 2 jocuri 3rd Party sau ceva produs pentru piata japoneza. As miza pe MGS: Peace Walker PS3 si Demon's Souls 2. Uncharted 3 va fi anuntat cel mai probabil la un eveniment vestic, la Spike (cum a fost 2ul), E3 sau Gamescom (ar fi totusi cam tarziu).
pfai erik sa iti fie gura (tastatura) de aur . Daca ar anunta DS 2 atunci eu as fi in paradis . Nu prea am auzit stiri legate de joc desi mi s-ar parea foarte plauzibil sa lanseze un sequel :
1. In primul rand cei de la Atlus se asteptau sa vanda doar 75 de mii de exemplare . Pana acuma au vandut 720 000 de mii de exemplare

2.Este cel mai vandut joc de la Atlus (s-a vandut chiar mai bine decat orice joc din seria Persona pt Ps2 , ps1 sau psp ).

3. Sfarsitul ar fi fost destul de plauzibil cat sa lase loc pt un sequel . (cei care au terminat jocul cred ca inteleg ce vreau sa zic ).

Oricum , abea astept TGS . Sigur o sa anute niste jocuri noi sau o sa prezinte niste video-uri incredibile (FF versus XIII anybody ? ) . Si uncharted 3 cred ca o sa fie prezentat la un alt gaming event .