Single post: Fable 2 DLC

  1. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...n-am găsit alt topic �n care să postez.

    Foarte pe scurt. Ideea e ca acest DLC a fost am�nat p�nă-n luna Ianuarie (2009). Oki, sunt știri pe net, toată lumea știe..scandal, etc.

    Acum c�teva zile (�n ziua �n care mi-am cumpărat Fable II), am intrat pe marketplace, să văd ce este la Fable II, și am găsit un Add-on de 938.00 MB. Oki, l-am downloadat, am făcut update la joc, și-am �nceput să mă joc.

    �n dimineața asta (30.12.2008) ne-am str�ns 5-6 prieteni �n Fable II și am �nceput să facem schimb de dolls, arme, să ne mai ajutăm cu gold, etc. Dintr-o dată a �nceput o discuție despre acest DLC, cum că deblochează Knothole Island + 3 achievement-uri.

    Am intrat și eu �n discuție și le-am zis că eu deja am acel DLC (Add-on) [...] și după c�teva minute s-a instaurat o confuzie ca-n poveste...Le-am promis că le arăt poze (eu nu mint). Și după ce le-am arătat pozele...tot nu le-a venit să creadă, și ei tot �mi spuneau că...pe amrketplace nu apare.

    Atunci mi-a picat fisa...(cu profilul meu). Repede am dat sign out, și-am intrat cu profilul de US. �ntr-adevăr...Add-on-ul NU apare pe marketplace . Am schimbat repede pe profilul de UK, the same thing ...

    Acuma vă �ntreb pe voi? WTF!? Avem noi ceva �naintea lor? (știți la ce mă refer)

    Și pozele promise...

    *p.s.

    Mo, Mika (și cei care mai aveți Fable II) - faceți un test să vedem care-i treaba

    Marketplace -> Game Add-ons -> All games -> Fable II -> All Downloads -> Fable II Add-on (938.00 MB)...
    Attached Images Attached Images 1230601088428_001.jpg 1230601088428_002.jpg 1230601088428_003.jpg