Si eu am facut update-ul aseara. Nu mi se pare ca se misca mai repede chiar deloc. Se misca ok, nici de vechiul dashboard nu ma puteam plange pentru ca nu mi s-a parut ca avea probleme prea mari.

Arata ok, insa ma deranjeaza si pe mine alb-ul acela. A trebuit sa reduc luminozitatea la TV ca sa nu mai deranjeze. De-asemenea, cand schimb tema cu una mai intunecata tot nu am vazut vreo imbunatatire foarte evidenta...

In schimb imi place sortarea in functie de litera in marketplace, insa la restul noutatilor de aranjare in marketplace imi va lua sincer ceva timp sa ma obisnuiesc. Imi mai place ca la my xbox iti arata acum cate puncte MS mai ai, adresa de email, etc. Ce m-a mai distrat a fost schimbarea denumirii de Xbox Live Silver la Xbox Live Free lol.

Iar la lista de prieteni mie intotdeauna mi-a facut refresh destul de greu dar asta probabil sa fie din cauza conexiunii mele la internet.

Ce am mai observat eu la unele jocuri la screenshots apar cum ca ar fi de exemplu 200 de poze pe cand ele sunt mult mai putine, repetandu-se de nenumarate ori. Dar asta este, fiind beta trecem peste.

In general imi place, doar sper sa faca ceva cu paleta de culori.