Quote Originally Posted by YoSpider95 View Post
Cel de-al Treilea Razboi Mondial incepe pe 11 noiembrie 2010?

Dupa isteria creata de productia "2012", o alta profetie ii pune pe ganduri pe locuitorii Planetei, mai ales ca termenul la care ar trebui sa se implineasca este mult mai recent - 11 noiembrie 2010.
Aceasta este data cand ar urma sa izbucneasca un nou razboi mondial, potrivit "greului" in materie de predictii, Nostradamus, dar si unei clarvazatoare din Bulgaria, cunoscuta sub numele de Vanga, celebra pentru ca a prezis, printre altele, moartea Printesei Diana si atentatele de la 11 septembrie.
/Off-Topic:Bai deci zi-le astora sa mai amane cam 7-8 zile cel de-al treilea razboi -ca pe 17 noiembrie am Balul Bobocilor si am si o sceneta de reprodus - ca sa particip si eu la el .:g un::count er:
Iti dai seama ce o sa fie atunci ?
/On-Topic:Am vorbit cu un clarvazator , cine il stie pe Viorel Pop , acum vine mai rar in Bucuresti si mi-a zis ca nu va fi niciun sfarsit si niciun razboi , insa din 2012 o sa fie o foamete mare , si ar fi bine sa ne facem provizii de acum(asta pentru cine vrea sa creada , dar mai vine Daniel si mai face putin misto si altii...).
Uitati aici un video cu Viorel Pop cand s-a lansat el pentru prima data.