Single post: 10.000

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    10.000

    Un titlu nebun, dupa cativa ani nebuni... nu-i asa? Probabil ca veteranii intuiesc imediat despre ce este vorba... probabil ca altii se gandesc ca la atat a ajuns contul lui MonkY... in timp ce restul se gandesc ca atatea jocuri si-ar dori sa detina. Well, va opresc din visele preaminunate (in care as dori sa ma afund la ora aceasta), si va spun ca 10.000 este numarul de utilizatori pe care l-a atins ConsoleGames.ro. Un site mic, cu suflet mare... Stiu ca nu prea ne pasa noua de numere, dar nu puteam ignora acest pas. Mai ales avand in vedere faptul ca noi ne-am facut 0 (ZERO) reclama... Recunosc, doar pe micutul meu blog acum cativa ani am anuntat ca ma voi muta pe CG... dar, nu a fost cu scop "comercial"

    To be honest, am depasit de ceva vreme 11.000 de useri... insa peste 1.000 au fost aruncati in focurile Gheenei (a se citi baning pool). 10% in Infern nu e rau (ar spune Sam & Dean, nu ? ). Well, important e ca am reusit sa tinem totul pe linia pe care ne-am dorit-o (sper eu). Daca n-ar fi fost nebunia asta de criza, poate ca ajungeam mult mai departe...

    Anyway, vorba lunga - saracia omului. Eu nu vroiam decat sa va multumesc si sa va doresc "sedere" placuta pe CG ! Si pregatiti-va pentru ca in curand va pregatim o serie noua de concursuri si o groaza de premii (atat cat putem si noi) !

    Sper ca totodata sa va placa si ultimele modificari de pe forum... pentru care tin sa multumesc lui GreyhounD si Graft ! In curand trebuie sa vina si noul header... new smilies added... Numai bine pentru un forum care a ajuns la useri, nu ?

    Respect & Game On !
    Attached Images Attached Images 10000.jpg