Da,asa este,musulmanii vor sa ne distruga,exact.Noi suntem infideli si trebuie sa murim la mana lui Allah.Shees,ce bullsh*t total!Parca in 1999 trebuie sa murim cu totii din cauza lui Satan,ca scapa din cusca lui si chestii.Parca in 2006.06.06 trebuia sa murim ca era anul/luna/ziua Dracului.Sa vedem si ce fas total o sa fie 11 noiembrie 2010(pentru prima oara in viata mea cand aud de aceasta noua data a Apocalipsei) si ce fas si mai mare o sa fie in 2012.Ca si cum cineva ar putea prezice viitorul....HEY,wanna know something cool?12.14.1503,atunci s-a nascut Nostradamus.Wanna know something even more cool?Si eu sunt nascut in aceeasi zi/luna cu el si daca stau sa imi storc creierul 1503 devine 15+03=18;Deci sa inteleg ca in momentul in care fac 18 ani(ca am adunat anii) o sa se intample ceva grav?O sa mor?Imaginatia este o unealta bogata si pe lume asta sunt foarte multi creduli,care iubesc povestile.
Intrebare: De ce vor musulmanii sa distruga o economie,chit ca nu e ea prea roz dar macar e,care le aduce profituri mai mult decat REZONABILE?