Quote Originally Posted by nops66 View Post
Din punctul meu de vedere ai dat un fail lamentabil deschizand thread'ul asta, denota faptul ca nu ai demnitate...din moment ce ai calcat pe coada peste jumatate de forum in ultimele luni tu te astepti ca povestindu'le minunea prin care ai descoperit tu aceasta comunitate sa stearga totul cu buretele?

Era mai frumos din partea ta daca nu te luai la harta cu toata lumea care ti'a atras atentia asupra unui lucru, dar ai fi inteles mesajul in tacere si a 2a oara nu ai mai fi repetat greseala...dadeai dovada de demnitate. Ti'a zis bine Mo mai sus, incearca sa nu te mai crezi centrul Universului si ai sa vezi ca va fi altfel. Pe langa asta ofera respect si vei primi respect...si sunt multi useri pe aici amici cu oficialii(ca sa zic asa) si nu se cred nucleul acestui forum. Si legat de scrierea corecta, scuzele ca nu esti de 10 la romana nu se admit...e limba materna, ai vazut ce se intampla cand gresesti, faci o impresie proasta. Si cum de ai uitat engleza de cand te'ai intors? Doar ai vorbit'o 2 ani zi de zi...plus ca e practic imposibil sa o uiti, te lovesti de ea zilnic, ar trebui sa o aprofundezi in conditiile astea.

Stiu ca ma consideri hater, troll, crezi ca am ceva personal cu tine, dar nu e adevarat...asta e modul prin care imi place sa ma exprim, sunt mai flegmatic de fel...anyway, asteptam sa vedem "schimbarea".
Inteleg foarte bine ceea ce zici. Intradevar ai un mod mai ''dur'' de a te exprima lol

Am deschis acest thread ca sa imi fac publica dorinta mea de a ma schimba, nu ca sa dau un fail
Fiecare intelege ce vrea din acel ''discurs''. Eu unul am fost foarte sincer in tot ceea ce am scris.

Iti multumesc oricum pentru atentia acordata si cu ajutorul timpului iti garantez ca se va observa si schimbarea!