Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
@Honord: Av�nd �n vedere că Best Distribution organizează lansări pentru EA oare Hot Pursuit şi AC:B vor avea un eveniment comun ? Se lansează �n aceiaşi zi cele două jocuri iar UbiSoft şi Best sunt parteneri. Eu din păcate nu am putut ajunge Ceva păreri legate de organizare/prezentare/invitaţi etc ?
Sincer nu am intrebat de Hot Pursuit, insa l-am intrebat personal pe domnul Erdei daca va fi o lansare AC:B iar acesta mi-a confirmat.
Cat despre organizare...uof... a fost destul de slabut, cum sa-ti zic, a fost o scurta prezentare la ambele jocuri despre ce e nou in hawx 2, ce aduce nou R.U.S.E. etc.
Au fost 4 console PS3, 2 aveau HAWX 2 iar 2 aveau R.U.S.E. + Move. HAWX 2 stiam cum e fiindca l-am imprumutat de la un foarte mare pasionat de astfel de simulatoare iar R.U.S.E. avea niste probleme tehnice din cauza Move-ului, probleme cu camera din cate am inteles
Totul se rezuma la premii si am stat numai prin preajma organizatorului, a fost cam uratel.. pe langa Splinter Cell: Conviction ( that was the best one!!!!! )