Laurentiu... de la 2G la i4 e cale lunga... Trust me, la mine 3G-ul nu a rezistat decat 2 saptamani si l-am vandut... 3GS-ul a fost cu adevarat peste (ca viteza in primul rand), dar de la 3GS la i4 nu viteza e cel mai mare upgrade, ci ecranul. Once you've seen it... nu mai vrei altceva. Si poti sa-l compari oricand si oricat vrei cu Galaxy S, Desire HD si altele...

P.S. Comparativ, eu am renuntat la Desire HD tocmai pt. difuzorul de 2 lei pe care l-au pus. Daca inainte mai ascultam un podcast pe 3GS, pe Desire HD ai impresia ca difuzorul e o gluma proasta facuta de HTC... pe i4 sunt nevoit sa-l dau mai incet (in special noaptea) pt. ca e prea puternic. Si nu, nu distorsioneaza absolut deloc ! Plus ca imi place la nebunie faptul ca au schimbat difuzorul cu microfonul. Inainte imi veneau ma imereu degetele peste difuzor (in landscape)... acum, problem solved

---------- Post added 03-11-2010 at 06:11 PM ----------

Un mic filmulet facut azi pe fuga cu iPhone 4 si urcat direct de pe telefon pe YouTube (a durat cam 3 minute toata operatiunea)... am prins tetrazonele caftindu-se. Soundtrack-ul interzis minorilor !