Userul: dadu093

Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f41...ri-xbox-360-a/
Calificativ: Neserios, nu a ridicat coletul.

Problema: Mi-a zis ca vrea jocul Dead Rising, l-am trimis si banuiesc ca din cauza postei a ajuns cu o anumita intarziere de cateva zile, nu l-a ridicat zicandu-mi ca nu a ajuns dupa aprox. 2 saptamani. Coletul s-a intors acasa si angajata de la posta mi-a zis ca NU a fost ridicat coletul, a stat 10 zile in magazie si s-a intors. L-am intrebat daca il mai vrea si mi-a zis ca deocamdata are o problema cu banii, bon.. am zis sa-l inteleg ca inca nu este salariat, depinzand de parintii lui pt. a imi cumpara jocul, dar l-am vazut postand in diverse thread-uri ca vrea sa cumpere jocul X si mi se pare o dovada mare de neseriozitate, nu ma plang de cei 10 lei pt. plic cu bule si plata transportului ci pt. ca m-a tinut cu coletul blocat in posta 2 saptamani si ceva.

Cred ca este al 15-lea joc pe care il trimit la diferiti useri de pe forum si prima data cand iau "teapa", tocmai de la un user cu vechime

P.S: Se poate cere chitata de la posta, numele/ adresa etc. pe PM doar de catre moderatori, nu vreau sa-mi fac publice toate datele mele personale.