Single post: Wallpapers (games not related)

  1. #19 SP
    Member ViBy's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Intrucat exista deja un topic cu Wallpapers pe Console Games, dar din pacate din titlu se intelege ca ar fi vorba doar de Wallpaper-uri legate de lumea "gaming-ului". Si din anumite posturi:
    Astfel am apucat taurul de coarne si am deschis acest topic pentru cei care doresc sa posteze si sa imparta cu noi wallpaper-urile care le detin.
    Multumesc Frumos Laurentiu pentru ajutor si tuturor celorlalti baieti care ma ajuta enorm datorita voua reusesc sa postez cat de cat cele mai ok wallpapere !
    Tin sa precizez ca de azi inainte cand aveti nevoie de wallpapere va rog frumos sa imi specificati si rezolutia lor, deoarece voi posta mai multe rezolutii, vreau sa tin cont si de faptul ca nu toti au lcd`uri mari si ar fi urat din partea mea sa nu tin cont si de acest aspect ! Va Multumesc Frumos ! ! !

    Mixt Wallpapers CG
    1920x1080
    Attached Images Attached Images attachment-1.jpg attachment-2.jpg attachment-3.jpg attachment-4.jpg attachment-5.jpg attachment-6.jpg attachment-7.jpg attachment-8.jpg attachment-9.jpg attachment-10.jpg attachment-11.jpg attachment-12.jpg