Quote Originally Posted by Diesel View Post
Srachi, mai zi-ne te rog ceva detalii despre The Fight, ca am cam ramas cu un gust amar dupa ultimele review-uri Se apropie caaat de cat de precizia Table Tennis din Sports Champions? Daca seamana cu Gladiator Duel, eu cam zic pas, is enervante rateurile la un joc cu bataie.

Prin review-uri mai era ceva negativ despre miscarea jucatorului fata-spate, care-i verdictul pana la urma?
Asteapta sa se mai ieftineasca daca te feresti asa tare de orice joc cu mici probleme. Miscarea fata spate o faci tinand apasat butonul move si inclinand controlerul inainte respectiv inapoi.
Acum avand in vedere precizie nu cred ca pot spune ca se apropie de ping pong, mai ales cand executi ceva special moves, miscarile alea predefinite.

Ce e mai enervant este ca trebuie sa-ti calibrezi controleru inainte de fiecare bataie dar cu asta te obinsuiesti fiindca chiar dureaza 2 secunde. Trebuie sa stai in 2-a pozitii, cu mainile intinse orizontal in lateralul corpului si cu mainile in pozitie de garda, cu controllerul sub barbie. Chiar treci super fast de calibrare, no problem.

Jocul insa e tare bun pt cine vrea sa se miste, cred ca daca joci zilnic 1 ora pe zi in 2 luni dai jos 5 kg fara sa schimbi ceva in dieta.

Dany Trejo (Machete) e antrenorul tau, in tutorial/antrenament. Dany e comic de dur, il vezi cu controlerelle ala move si cu fata aia de puscarie cum iti explica el nervos ce cum de ale batailor.

@Diesel, jocu nu e flawless dar e distractiv si peste toate astea e un f bun exercitiu aerob, combini placutut cu utilu. Ia-l cand se ieftineste. Have fun, have punch!!