Single post: Documentare...

  1. #16 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    The Music Industry Exposed (2010)

    Citez: "Am văzut un video și am rămas mască. E vorba despre industria muzicală și adevărul din ”spatele scenei”.
    După ce am terminat de văzut filmul, am știut ce am de făcut. Să-l postez aici, ca să se uite c�t mai multă lume și să deschidem cu toți ochii. Pe mine mă ”fascinau” oricum blestemele, vrăjile, sectele, satanismul, numerologia.. Asta nu �nseamnă că nu cred �n Dumnezeu, dar sunt lucruri interesante de care trebuie să știi cum să te ferești. Eu cred �n Dumnezeu, dar nu merg des la Biserică, totuși, mă �nchin seara, spun rugăciunea și nu m-am g�ndit niciodată să fac vreun pact cu Diavolul.
    �n filmuleț e vorba, �n mare, despre vedetele din ziua de azi, și aici nu mă refer la Inna, mă refer la nume ”grele”, Eminem, Rihanna… Acești oameni au cam tot ce-și doresc, aparent. Faimă, bani, perfect life, nu ?Nu. Și susțin asta după ce am văzut. Pentru că ei nu au ajuns unde sunt doar pentru talentul lor, ci pentru că și-au v�ndut sufletul. Sunt cuvinte grele, dar adevărate. O să mă credeți pe cuv�nt dacă vă uitați la tot video-ul.
    Recunosc că unele chestii m-au șocat, cum ar fi cele referitoare la numerologie și la dezastrul din 11 septembrie 2001. �n numerologie, cifrele dintr-un număr se adună p�nă dau un număr final, sau o cifră.
    Am reținut c�teva chestii ”interesante”:

    - 1+1+9 (11/09) = 11
    - din acea zi p�nă la sf�rșitul anului mai erau 111 zile
    - zborul care a lovit primul turn : ”Flight 11”
    - 11 septembrie este a 254-a zi a anului: 2+5+4=11
    - ambele clădiri aveau 110 etaje: 1+1+0=11
    - a treia clădire care a căzut avea 47 de etaje: 4+7=11
    - numărul de ferestre al ambelor clădiri WTC era 21.800: 2+1+8+0+0=11
    - zborul 11 avea 92 de pasageri : 9+2=11 si 11 membri ai echipajului la bord

    Simplă coincidență ?!
    Poate vă �ntrebați ce legătură are asta cu vedetele. Numerologia este foarte importantă pentru Illuminati. Nu dețin cunoștiințele necesare să vă explic exact ce sunt ”Illuminati”, dar ce am �nțeles eu și ce trebuie să �nțelegeți și voi e că ei fac voia Diavolului, iar artiștii care și-au v�ndut sufletul au piese cu mesaje subliminale și versuri ”sugestive”. E foarte interesant filmul, pentru că după ce acei oameni �și v�nd sufletul pentru a fi celebri, �ncep să regrete și să vrea să scape de tot, dar nu mai pot. Dacă vor să se �ntoarcă la adevărata lor credință, mai marii lor, cei care ”dețin” Hollywood-ul nu-i vor lăsa, și �i vor distruge (cel mai bun exemplu aici este Michael Jackson)."


    Sursa: Demascarea industriei muzicale � HellGirl's Blog



    Demascarea Industriei Muzicale - subtitrat �n limba rom�nă

    Partea I: Referințe



    Partea a II-a: De ce ascuns la vedere ?



    Partea a III-a: Cine este Rain Man [Omul Ploii] ?



    Partea a IV-a: Omul Ploii



    Partea a V-a: Noaptea Diavolului



    Partea a VI-a: Distrug�ndu-l pe DMX



    Partea a VII-a: Sacrificarea lui Michael Jackson



    Partea a VIII-a: Infectarea lui Michael Jackson cu Vitiligo



    Partea a IX-a: De ce l-au ucis Illuminati pe Michael Jackson ?



    Partea a X-a: Depresia lui Eminem

    Attached Images Attached Images music-industry-exposed-2010-.png