Quote Originally Posted by Taw View Post
Tu confunzi total genurile.Ala e alt joc ce spui tu acolo si ar trebui depusa o munca cel putin la fel de asidua pentru acest "mod".
Probabil ca te referi la un mod adventure, gen Golden Axe sau Double Dragon.
Cred ca Mortal Kombat Shaolin Monks sau Armaggedon avea asa ceva.Dar dupa parerea mea e o pierdere de vreme, timpul ala poate fi alocat pentru a perfectiona jocul propriu zis.Vrei adventure, joaca adventure.
Exact TAW,shaolin monks era varianta cand jucai fie cu liu kang sau cu raiden,si era story mode.Uite mai exact la ce vreau eu sa ma refer(Tekken 5-Devil Within, o aventura completa pentru unul dintre cele mai reprezentative personaje Tekken.)Imi alegeam (eu ii zic story mode-poate nu este corect,dar asa ii zic eu) pe Jin Kazama,si ma duceam pe strada sau in alte parti si ma bateam.La gen ii zice beat'um up,deci asta ma refeream la street fighter daca s-ar putea adapta(chiar daca asta ar include munca asidua si alt joc) la acest stil de beat'um up.Apropo de shaolin monks ca mi-ai adus aminte ,superb jocul.Martial arts ,combiantii ,gadgeturi,per ansamblu superrrrr.Pasiunea mea pentru acest gen de beat'um up a aparut odata cu jocuri clasice de genul,Final Fight sau Double Dragon,jocuri care odata ce a evoluat consola,(nintendo,super nintendo,nintendo 64)deveneau mai palpitante,mai cu multe posibilitati de lovire(puteai lua butoi,arme,cutite etc si sa lovesti).Stiu ca stii aceste lucruri,dar mi-a facut placere sa-mi aduc aminte acest lucru,si sa impartasesc celorlalti care nu au prins aceste perioade.