GoroMare: ventilatoarele albastre amplasate in laterala sunt prinse cu banda dublu adeziva, la cele patru colturi (un triunghi mic de banda adeziva la fiecare colt). Ventilatoarele galbene de la spate nu am avut cum sa le prind deoarece xboxul are o forma curba asa ca le-am rezemat pur si simplu pe 3 carcase de CD fara sa le prind fizic de xbox (daca te uiti cu atentie in poza se vede). Singura chestie pe care am facut-o la ventilatoarele galbene a fost sa le unesc cu banda dublu adeziva la mijloc.
Pisboy: consola ta arata super, felicitari. Eu a trebuit sa pun doua ventilatoare pe intrare deoarece nu am avut rabdarea sa tai carcasa iar aerul trebuie sa intre prin gaurelele carcasei de plastic si ale carcasei metalice (gauri ce sunt cam mici si cam opun rezistenta, asa ca era necesar un flux mai mare de aer). E cam tiganeala cu ventilatoarele alea colorate diferit si cu firele atarnand afara dar bugetul a fost mic si am cautat cele mai ieftine ventilatoare (partea proasta e ca sunt si printre cele mai zgomotoase).

L.E.: Pisboy, ce e ala PCB ?