Quote Originally Posted by Killswitch View Post
oho! multumim Killswitch pt trailer . Cred ca mi-am epuizat toate thanks-urile aseara da cand o sa mai am o sa iti dau pt traileru asta genial .

Ce parere aveti despre el? Eu am observat ca gameplay-ul e de-a dreptul unic, cel mai asemanator fiind cel din XII pentru ca atunci cand te lupti nu intrii in tot felu de arene special amenajate si chestii de genu(si cam aici se opresc asemnarile ).

Actiunea se petrece foarte rapid si cred ca la inceput va fi greu de urmarit (ca in FF XIII de altfel). Da cred ca am si depistat cea mai mare problema care va fi intalnita in joc: controlul camerei. In incaperi mici controlul camerei va fi dezastruos. In rest cred ca va fi o capodopera.

Vad ca poti sa intrii in tot felu de vehicule pe care le poti folosii pentru a omori inamici. Am vazut si un Behemoth in joc da nici un fel de summoning(eidolon, summoning, aeon sau cum se va numii). Abea astept sa vad mai multe trailere legate de joc .

A si tipa aceea Stella e chiar draguta . Can't wait to see more trailers with her