Quote Originally Posted by gehaste View Post
Salutari.Nou pe aici,nici macar nu mi-am luat consola dar sunt entuziasmat la gandul ca o voi cumpara curand.
Cel mai probabil o voi lua de pe amazon.co.uk,Slim 250gb.
Am multe intrebari insa momentan ma rezum doar la urmatoarele :
1.Cand se va putea moda ? Stiu ca raspunsul este "curand" insa cat de curand ? Consola a iesit acum jumatate de an(cred,nu stiu sigur) asa ca termenul curand e relativ.Asa,orientativ..e vorba de 2-3 saptamani sau de 2-3 luni pana se va putea moda ? Ca majoritatea romanilor nu imi permit sa dau cateva milioane bune pentru o mana de jocuri.

2.Daca am o consola modata dar imi voi cumpara de exemplu CoD:MW2 pentru a juca online este riscul sa primesc ban ? Adica daca am consola modata dar joc jocurile originale voi primi ban pt consola modata,indiferent ca am jocul original ?

Multumesc anticipat si o seara placuta.
Salut. Ai facut o alegere buna, cu siguranta nu vei regreta. In ceea ce priveste modarea, nimeni nu stie exact cand va fi disponibila, doar cel/cei ce lucreaza la ea. Probabil te-ai saturat de formulari de genul curand, mai e putin, mai asteapta, mai vedem... insa atunci cand va fi ceva sigur, ai sa vezi anunturi pe net.
Daca tu pe Xbox Live folosesti numai jocuri originale, atunci nu ai/nu vei avea nicio problema. In privinta asta e foarte bine cum gandesti, asa ar trebui sa faca toti si sa uite de piraterie si jocuri scrise pe Verbatim... dar dupa cum spui si tu, nu toti isi permit, asa ca problema asta s-ar putea sa nu se rezolve niciodata. Sper sa-ti fi oferit macar un mic ajutor in ceea ce priveste viitoarea ta alegere.