Nu mai e acolo accidente usoare - s-a mutat in curte la Dacia/Renault (la Automarcus) -> pe sos pantelimon 450 (dupa Cora pantelimon)

Eu as fi mers la politie - macar faceam plangere si nu ajungeam la nici o intelegere, refuzam sa semnez orice si ii dadeam in judecata pe politisti (pentru ca ei dau amenzi etc) - garantat castigam si nu as fi dat nici un ban jegosilor cu Hyundai'ul plus ca ii puneam pe drumuri, plus ca aflam cum il cheama si postam pe peste tot numele etc Sincer vorbind eu cred ca nici nu avea curaj sa mearga la politie -

Plus ca exista si alte variante poate mai il si inregistram cu telefonu mobil (audio/ daca nu se putea vide), poate ii promiteam ca ii dau maine si maine ii ziceam poimaine si tot asa - la politie este OBLIGATORIU sa anunti in maxim 24 ore de la producere, deci daca reuseam sa ii duc cu zaharelu' eram scapat, el doar trebuia sa se duca la casco in 7 zile (sau asa ceva).

Cand ai de'aface cu asemenea indivizi poti scapa in 1000 feluri, calea legala fiind insa cea mai simpla si cea mai scurta (mai ales ca nu sunt cei mai curati indivizi, daca doar 1 urma de "frauda" aparea pe cazierul lor - procesul meu era ca si castigat).

Oricum e bine de stiut ca circula asemenea oameni in trafic (am documentat un pic) si ziceau ca si in zona AFI Palace s-a intamplat fix aceelasi lucru.