Quote Originally Posted by dadu093 View Post
Pe zavvi acuma, jocul e "Availability: Temporarily out of stock | This item will be dispatched as soon as it arrives". Eu presimt că atunci c�nd va reveni �n stock, va avea un preţ mai mic, sper!
S-au epuizat stocurile in toata Europa, asta inseamna ca jocul e f prost si in curand o sa se scumpeasca, pt ca e cererea mare, asa se intampla la jocurile proaste, iar TDU2, dupa parerea unor avizati in genul asta de jocuri, sunt de aici de pe forum, e cel mai prost ( nu primeste termen de comparatie dar pt TDU2 facem o exceptie). La cat mai multe jocuri proaste de acest gen,Atari! Ai ramas cu copiile pe stoc, vezi, daca nu ai ascultat de expertii nostri?

Grafica e foarte slaba, doar 20 de Kg la 1, 84 m inaltime, eu am ramas cu gura cascata pe alocuri de cat de proasta e , pai asa jaf de grafica pt un Open World nu am mai vazut, si la viteza de rulare a jocului( masinile puturoase sunt vinovate) era de asteptat sa fie o grafica mai ceva ca in realitate. Sa bata domle' viata ca de aia e joc video, nu? Sa puna astia de la Sony domle un GeForce Gtx 570 domle in scula lor, sa randam si noi frunzele care sa fie mai ceva ca frunzele din Cismigiu, pai se poate?