Quote Originally Posted by istrategie View Post
Pai, avem asa: 20 februarie (maine) - Tim "Ripper" Owens la Bucuresti. Din pacate nu pot sa merg, dar nu-i nimic pentru ca mai sunt o groaza.
15 martie (Cluj), 16 martie (Bucuresti) - Death Angel. Posibil sa merg, inca nu stiu sigur. Pretul este de 45 de lei, locatia este Silver Church.
29 martie - Epica la Bucuresti. Merg sigur. Pretul este 80 de lei pana la sfarsitul lui februarie, locatia este Silver Church.
20 aprilie - Children of Bodom si Ensiferum la Bucuresti. Merg sigur. Pretul este 95 de lei, locatia este Arenele Romane.
1 mai - Blind Guardian la Bucuresti. Merg sigur. Pretul este 95 de lei, locatia este Arenele Romane.
8 mai - Haggard la Bucuresti. Nu stiu daca merg. Pretul este 75 de lei, locatia este Silver Church.
Cele trei concerte mari de care ai amintit mai sus la care vin sigur. Deja mi-am luat bilet la Scorpions la Gazon A (pret promotional).
Artmania 2011 la Sibiu. Cele mai importante trupe anuntate pana acum sunt Nevermore si Sonata Arctica. Nu cred ca o sa pot sa ajung, cred ca deja v-ati dat seama si de ce, mai ales daca se anunta si un Sonisphere sau niste trupe de calibru la Bestfest.
Epeeeec. Poate reusim sa ne vedem si noi la concerte sa iti fac o bere.