revin dupa o prima ora de joc : jocul e superb,imi place foarte mult,destul de greu,mai am de invatat cu controlul unitatilor,dar
e ceva de next gen in materie de strategie,iar comanda vocala a unitatilor pe campul de batalie face toti bani,cu toate
ca este nevoie de ceva "accent" englezesc , dar se poate controla foarte bine si fara vocal.Parerea mea ca aceasta
inovatie au facut-o pentru a usura controlul,pentru ca e necesara in bataliile cu multe unitati,nu pentru a demonstra ceva,
si un headset de calitate e cam obligatoriu.Online-ul nu l-am incercat inca,dar cred ca e super fun,mai ales daca ai juca
cu un conational,existand si posibilitatea de a comunica cu headsetul in timpul jocului
Povestea e interesanta,World War III,unitatile fac cam acelasi lucru ca intr-un RTS clasic : "tancurile distrug transporterele,
transporterele distrug elicopterele,elicopterele distrug tancurile,infanteria se poate garizona,exista ingineri,etc..."
Grafica super detaliata,de calitate,camera se poate invarti la 360 grade,zoom-ul te duce foarte aproape de orice
Daca aveti intrebari,va raspund cu toata placerea,oricum d-abia sunt la a 3-a misiune,si oricand va astept la o batalie online