Hehehe Witchalok, uite ca avem si thread pt. cafengii mai nou: http://www.consolegames.ro/forum/f67...ppuccino-ceai/
In rest, cum mai stati cu greutatea/sanatatea? Ma refer la cei care au tinut dieta... Eu se pare ca m-am stabilizat pe la 98Kg (de la 118,5Kg) si m-am mai "calmat". Nu mai tin atat de drastic, mai ales dupa ce 3 doctori mi-au spus ca am slabit prea mult, prea repede. Noul meu target este de 90Kg, insa pe parcursul a unui an... Deja nu mai am de ce sa ma grabesc... lectia am invatat-o (cu IG mare la carbohidrati)... organismul deja s-a obisnuit.

Ce este insa socant pentru mine este faptul ca nu mai simt nevoia pt. paine si sucuri. La paine era cum era (desi mancam si o paine la o masa), dar Cola beam 4L pe zi... chiar daca ajunsesem la Cola Light. Nu credeam ca o sa ajung sa nu mai simt deloc nevoia. Si chiar am "gustat" de cateva ori... dar dorinta era deja de mult plecata...

Acum in cazul meu e clar... s-a facut tot ce s-a putut din dieta. Urmeaza sa incerc si cu ceva miscare. Motiv pentru care o sa deschid un nou thread legat de "miscare acasa" (nu de alta, dar timpul nu-mi permite sa merg la fitness gym's sau alte nebunii).