Oameni buni poate pt unii o sa i se para ca aberez sau poate or sa se ia de gramatica mea etc.Am o problema m-i sa intamplat de multe ori in mai multe jocuri.M-am saturat sa tot dau de pustani ofticati care nu stiu sa piarda cu demnitate si dau disconect sau pur si simplu ies din joc si dupa aia vin cu diferite scuze : ba ca ia cazut netu ba ca ia dat freeze consola etc.
Eu am 32 de ani am un job stabil ,bine platit slava domnului imi permit cam tot ce imi doresc ,atunci cand joc fifa si iau bataie pt ca celalalt e prea bun joc meciul pana la capat indiferent de scor,la fel procedez la toate jocurile.Vrea de acum cand se mai pun la cale intalniri gen Multiplayer party la GTA4 sa scrie fiecare si ce varsta are si dupa ce are loc intalnirea (daca are loc ) sa se posteze si niste calificative pt jucatorii prezenti si cei absentati dar care au sustinut cu tarie ca vor intra on line.Acestea fiind spuse astept si parerile voastre despre experientele avute on line cu bunii nostrii colegi de forum.