Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
Da, RaverX, stiu un caz de genul aceasta, iar comanda s-a onorat. Iar ce am scris nu stiu daca ma face neparat naiv...Idealist? poate...

In alta ordine de idei, ti-ai facut un scop in viata din a imi vana post-urile? Vrei sa fac o recapitulare sa vedem in cate moduri m-ai jignit neprovocat? sau crezi ca esti mult prea subtil?
Daca stii un caz pe bune imi cer scuze, dar da-mi voie sa te intreb o singura chestie : daca s-a onorat comanda aia de ce nu s-a onorat si comanda mea la o placa video (unde diferenta de pret era mult mai mica) ? Mie ceva nu-mi miroase a bine.

Iar cu jignitul ce pot sa zic ? S-a nimerit sa-ti dau quote la 2-3 posturi si deja te simti jignit. Nu te supara, daca vrei pune-ma pe ignore si gata. Serios acum, parca sunteti niste fetite sensibile, una doua va simtiti jigniti de orice.

Am folosit cuvinte urate ? Te-am injurat ? Imi cer scuze daca tu te simti jignit, o sa incerc sa nu-ti mai raspund la niciun post si iti recomand sa ma pui pe ignore ca sa eviti in viitor sa vezi jigniri in orice post.