Quote Originally Posted by L0G1X View Post
Nu trebuie neapărat stick. Se pot copia fişierele şi via router/switch, dacă sunt cu o extensie/un format (imagine, video sau audio) recunoscut de consolă.
Pentru detalii vezi aici un post al meu mai vechi.
am incercat sa copi si cu stik dar cand bag stikul in ps nu imi vede nimic pe el, imi zice ca e gol, pe de alta parte...eu ma uit f mult la filme prin ps3 ca am iesire digitala HDMI si folosesc ca sunet iesirea optica pt surround, de obicei copi filmele DVD, acum vreau sa iau si filme hd sau blurey, dar pe astea hd sau blurey nu le pot vedea de pe laptop pt ca merg in reluare indiferent ca sunt pe cablu sau pe wireless, si acum intentionez sa le copii direct pe ps, doar ca mai am o nelamurire si nu stiu explicatia, eu de pe net copy un film hd de ex. de 8g si el pe ps cand dau la informatii imi zice ca ocupa 24 g sau 18 g...cu mult mai mult de cel real de pe laptop.......multumesc

---------- Post added 29-03-2011 at 03:20 AM ----------

salutare din nou...revin tot cu o intrebare, am copiat un film hd de pe un torrent care pe laptop imi ocupa 24Gb, am conectat si laptopul prin cablu la fel si ps ul la un router si am reusit sa copy filmul in vre o 6 ore ....nelamurirea mea e alta si curios este faptul ca in ps filmul dupa ce sa terminat de copiat ocupa 59Gb, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o explicatie?Multumesc